margaryna

4477 przepisów

Przepisy w kolekcji margaryna

Artykuły powiązane

benecol-2
17.08.2020

Rodzinne kanapki

Rodzinne kanapki „na wynos” – smacznie, zdrowo i kolorowo, a to wszystko z wartościowymi składnikami. Pełnoziarniste pieczywo warto posmarować margaryną Benecol Klasyczny.

Bez laktozy, bez problemu z cholesterolem - co jeść zamiast klasycznego nabiału?
17.08.2020

Bez laktozy, bez problemu z cholesterolem - co jeść zamiast klasycznego nabiału?

Coraz częściej na półkach sklepowych widać produkty bez laktozy. Wśród nich znajdują się sery, mleka, twarogi oraz masło. Ma to pomóc osobom, które nie mają w organizmie enzymu laktaza. Chcąc iść dalej i zadbać dodatkowo o zdrowe serce, możemy sięgnąć po produkty niezawierające cholesterolu. Oto 4 zamienniki klasycznego nabiału.

Margaryna do zadań specjalnych
12.08.2020

Margaryna do zadań specjalnych. Od dania głównego po desery

W ostatnich latach margaryna była źle postrzegana przez społeczeństwo. Uważano ją za produkt gorszy niż masło. Jednak babcie i mamy nie zważały na to i niestrudzenie przygotowywały ciasta i słodkości na bazie margaryny. Współcześnie możemy wybierać pomiędzy różnymi rodzajami margaryny, które nie odchudzą kieszeni, a nawet posłużą nam na zdrowie. Podpowiadamy, co przygotować na bazie margaryny.

Kanapki
05.05.2008

Jesz kanapki i chudniesz!

2-3 kg w tydzień możesz nie odmawiać sobie świeżego chlebka i mimo to stracić kilka kilogramów. pod warunkiem, że nie przekroczysz 1200 kcal dziennie.