Pojemniki Micro Box do przechowywania i podgrzewania żywności są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania i zachowaniu wszystkich walorów przechowywanych i podgrzewanych potraw.

Wykonane są ze specjalnej odmiany polipropylenu opracowanej w wyniku długotrwałych badań przez laboratoria Plast Team. Spełnia on restrykcyjne normy europejskie dotyczące produktów mających kontakt z żywnością i przeznaczonych do podgrzewania. Ma unikalne właściwości użytkowe. Jest wyjątkowo odporny na złamanie lub zarysowanie, a przy tym wystarczająco elastyczny, aby nie sprawiać problemów przy użytkowaniu. Żywność w najmniejszym stopniu nie zmienia swoich właściwości zapachowych i smakowych w trakcie przechowywania i podgrzewania, co potwierdzają liczne testy organoleptyczne. Pojemniki Micro Box uzyskały w niezależnych testach najlepsze z możliwych wyników. Mogą służyć do przenoszenia żywności, przechowywania w lodówce lub podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Szeroka gama pojemności (od 1, 3 do 5 litrów) umożliwia przechowywanie i podgrzewanie zarówno pojedynczych porcji obiadowych, jak i zupy czy gulaszu dla kilkuosobowej rodziny. Rozmiary są dostosowane do wielkości komory standardowej kuchenki mikrofalowej i umożliwiają swobodny obrót naczynia.

Pojemności: 1.3 L, 2.3 L, 2.7 L, 5.1 L

Cena: 5,42 zł; 5,90 zł; 8,79 zł; 10,20 zł (ok. 5-10 zł)