Według dietetyków, kasza to pokarm doskonały. Garść jakichkolwiek ziarenek to tylko 120 kalorii, a daje uczucie sytości na długo. Warto wybierać zwłaszcza te jak najmniej oczyszczone i rozdrobnione, bo w takiej formie są najbardziej korzystne dla naszego organizmu.

Tę i wiele innych porad znajdziecie w specjalnym wydaniu magazynu DOBRE RADY - 1000 NAJLEPSZYCH PORAD JAK ZDROWO ŻYĆ. W sprzedaży od 29 marca 2018.

"1000 najlepszych rad jak zdrowo żyć" to nowoczesny, przyjazny i uniwersalny poradnik dla kobiet. Numer pełen jest praktycznych pomysłów i fachowych porad ekspertów. W najnowszym wydaniu redakcja sprawdza modne terapie - czy można wyleczyć się dietą? 15 naturalnych kuracji na kaszel i katar, a także 17 leczniczych ziół, które polecają lekarze. Zgłębiamy tajniki w stylu lagom - szwedzkiej sztuki życia. Temat numeru: Jak odnaleźć w sobie spokój – poznaj sposoby by przestać się denerwować. Magazyn adresowany jest do kobiet zainteresowanych tematyką zdrowia, poszukujące ciekawych i sprawdzonych informacji.